nasi uczniowie w 2016/17 roku:

- Laureaci Ogólnopolskiego konkursu historycznego "Panda".
- Finaliści Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku (organizowanych przez Politechnikę Wrocławską).
- Wyróżnienie I stopnia (w ścisłym finale) Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kings".
- 4 miejsce w Legnickim Konkursie Geograficznym dla gimnazjalistów.
- Stypendia Prezydenta Miasta Legnica za znaczące osiągnięcia w nauce.

- Andrzej i Janek – 10 i 6 miejsce w kraju i tytuł Mistrza Logicznego Myślenia

- tytuł ogólnopolski Eksperta Logicznego Myślenia dla Nataniela ( za miejsce 13 )

-  Aleksandra finalistką konkursu tanecznego w Lubinie

- uczniowie klasy III szkoły podstawowej uplasowali się powyżej średniej krajowej w ogólnopolskim teście wiedzy

- III miejsce Emilii w Mistrzostwach Dolnego Śląska w jeździe na czas

- VI miejsce Emilii w Czasówce Karkonoskiej

- I miejsce Emilii w 28 Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim kat. Juniorka Młodsza

ROK SZKOLNY 2015/2016

•  w konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymaliśmy 2 wyróżnienia
  •  w kategorii klas II szkoły podstawowej.
  • III miejsce w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego słuchania ze zrozumieniem.
  • dwóch laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej Olimpus
  • III miejsce w kategorii kl. IV w konkursie j.angielskiego słuchania ze zrozumieniem.
  • III miejsce w Gimnazjadzie Geograficznej
  • udział w finałach Zdolnego Ślązaka z matematyki, fizyki, języka angielskiego
ROK SZKOLNY 2014/2015

- Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie "Orzeł Języka Angielskiego"  dla uczniów klasy I : Bogusza i Szymona
- w Młodzieżowych Biegach nad Kaczawą uczeń klasy VI - Łukasz , zajął II miejsce
- w Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik uczeń klasy I szkoły podstawowej - Piotr , zdobył wyróżnienie osiągając 80% poprawnych odpowiedzi
- II miejsce uczennicy Wiktorii w regionalnym konkursie języka angielskiego "My English Story"
- II miejsce w konkursie interdyscyplinarnym "Mały Prymusek" ucznia kl. III - Kajetana
- IV miejsce w legnickim konkursie matematycznym ucznia kl. VI - Andrzeja
- wyróżnienie dla 2 uczniów w konkursie Kangur Matematyczny 2015
ROK SZKOLNY 2013/2014

• 10 miejsce na ponad 3500 uczestników w konkursie matematycznym Alfik.
  • II miejsce w konkursie matematycznym MAT 2014
  • I miejsce w konkursie języka angielskiego ALBUS 2014