Od roku szkolnego 2014/2015 proponujemy dla uczniów klasy I (w tym 6-latków) naukę w naszej szkole za 280 zł miesięcznie.

W zakres oferty klasy I wchodzi: realizacja podstawy programowej szkół publicznych w małym zespole klasowym (do 16 dzieci) przez doświadczona kadrę pedagogiczną, nauka jęzka angielskiego (3 godz/tydzień) i języka niemieckiego (3 godziny), opieka pielęgniarki i pobyt w szkole do godz. 17.30.

ODRABIANIE LEKCJI W SZKOLE POD KIERUNKIEM NAUCZYCIELA, nauka szybkiego czytania i technik pamięciowych, nauka amatorskiej gry na gitarze.

Oferta nasza obejmuje ponadto : taniec towarzyski, basen, szachy , a od klasy IV język rosyjski, 5 godzin języka angielskiego, 5 godzin języka niemieckiego.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, gry i zabawy w czasie ferii zimowych.